KSUPS jest odbywającą się w cyklu dwuletnim krajową konferencją dedykowaną przeglądowi aktualnych osiągnięć naukowych, technologicznych oraz trendów rozwojowych z zakresu badań wykorzystujących promieniowanie synchrotronowe polskiego środowiska badawczego. Kolejna, już dwunasta, odsłona konferencji po raz pierwszy będzie miała miejsce w Gdańsku. Niezwykłe położenie, typowy dla miast hanzeatyckich styl w architekturze i ponad tysiącletnia historia Gdańska sprawiają, że jest to wyjątkowe i wyraziste miasto, które warto odwiedzić. Zwłaszcza, że będąc światową stolicą bursztynu jest niewątpliwą atrakcją turystyczną. Współczesny Gdańsk to również prężnie rozwijające się pomorskie centrum kultury, sportu i nauki, w którym Politechnika Gdańska, uczelnia techniczna łącząca nowoczesność z ponad stuletnią tradycją, pełni szczególną rolę. Dlatego też na KSUPS'17 zapraszamy na Wydział Fizyki Technicznej

i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Atmosfera miasta i uczelni na pewno będą sprzyjać wymianie wiedzy i doświadczeń, będą stymulować do ciekawych dyskusji naukowych oraz inspirować do podejmowania nowych wyzwań badawczych.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w KSUPS'17. Będzie to wyjątkowa okazja do aktywizacji i integracji polskiego środowiska użytkowników promieniowania synchrotronowego. Nikt nie powinien takiej okazji przegapić!

 

Rejestracja od 1 kwietnia 2017 !!!

 

Jeśli nie jesteś członkiem PTPS, a chciałbyś na bieżąco otrzymywać informacje na temat konferencji prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Umieścimy Cię na liście mailingowej.